Wpisz poniżej swoje dane do logowania

Sortuj wg :
Ilość na stronie:

Propozycje

Informacje - Zobacz więcej - Kliknij

Najmodniejsze i najpopularniejsze wzory fototapet.

Fototapeta to znakomita dekoracja mieszkania, domu czy biura. To prosty i oryginalny sposób na odmianę każdej przestrzeni. Fototapeta doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach. Fototapety drukujemy w brytach o szerokości zależnej od wymiarów oraz od wybranego materiału.

Materiały na Fototapety klejone przy użyciu kleju

Flizelina 130g - tapeta papierowo-flizelinowa, łatwa w aplikacji - klejem smarujemy tylko ścianę. Odporna na uderzenia i pęknięcia, oddychająca, gładka powierzchnia. Tym rodzajem materiału możemy zamaskować drobne uszkodzenia i nierówności ściany.

Flizelina 150g - tapeta flizelinowa PCV FREE o gładkiej powierzchni. Łatwa w aplikacji - klejem smarujemy tylko ścianę Odporna na uderzenia i pęknięcia, oddychająca, gładka powierzchnia. Materiał idealny do zakrycia ciemnych kolorów ścian i zamaskowania drobnych uszkodzeń i nierówności.

Vinyl na flizelinie - tapeta winylowa z podkładem flizelinowym. Bardzo trwały materiał o gramaturze 255g/m2. Nie wymaga laminowania. Grubość pozwala ukryć niewielkie nierówności ścian, doskonale nadaje się do pomieszczeń użytkowych, można delikatnie myć. Mimo warstwy winylu pozwala oddychać ścianom. Łatwe i szybkie naklejanie, klej wystarczy nanieść tylko na ścianę, przyklejamy suchą fototapetę.

Materiały na Naklejki / Fototapety samoprzylepne

Folia samoprzylepna matowa - wysokiej jakości, którą zapewnia największy europejski producent folii do zadruku niemiecka firma Oracal. Warstwę kleju zabezpiecza papier silikonowy usuwany podczas aplikacji. Naklejka przeznaczona jest do oklejania powierzchni idealnie gładkich i czystych, takich jak fronty meblowe, gładkie płyty, drzwi czy szkło.

Folia samoprzylepna matowa Easy Dot - folia posiada specjalny klej DOT, który umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału. Jest to idealny materiał do naklejek z pomocami naukowymi dla uczniów. Dodatkowo folia jest łatwa i szybka w aplikacji, bez udziału specjalistów - nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni!